Srpen 2008

Něco o Sakuře,Sasukem a Narutovy

21. srpna 2008 v 11:21 ♥♥Naruto serial♥♥
Haruno Sakura
Hodnost: Chuunin
Vesnice: Vesnice skrytá v listech
Třetí členka Narutova týmu. Její zájem se točí převážně okolo Sasukeho, který si jí ovšem nevšímá. Za svou rivalku považuje Yamanaku Ino. Nepříliš dobře ovládá boj zblízka, její hlavní předností je dokonalé ovládání své čakry a kouzel.
Uzumaki Naruto
Hodnost: Genin
Vesnice: Vesnice skrytá v listech
Poprvé se objevil: Epizoda 1 / kapitola 1
Hlavní postava celého příběhu. Před několika lety byl na ochranu vesnice Listová do jeho těla uvězněn liščí démon. Naruto užívá sil démona k přemožení nepřátel. V dětství se jej všichni stranili kvůli démonu, jenž pobil mnoho vesničanů.
Sám se chová poněkud ztřeštěně, co se týká děvčat. Nicméně pro ochranu svých přátel je ochoten obětovat sám sebe.
Uchiha Sasuke
Hodnost: Missing-nin, Genin
Vesnice: Vesnice skrytá v listech
Poprvé se objevil: Epizoda 1 / kapitola 3
Narutův rival, jako jediný přežil vyvraždění rodiny Uchiha. Je to samotář, který se straní ostatních a ignoruje veškeré jejich snahy o komunikaci. Nezajímá jej nic, kromě pomsty. Jeho zvláštní schopností je Sharingan, který zdědil po svých předcích a jenž umožňuje kopírovat techniky ostatních ninjů.

Chahra2

21. srpna 2008 v 11:00 ♥♥Naruto serial♥♥1. brána: Vstupní brána - Uživatel může naplno používat své svaly.
2. brána: Brána Odpočinku - Uživatel má větší životní sílu.
3. brána: Brána Života - Uživatelovo tělo sčervená a načerpá ještě větší sílu než doposud.
4. brána: Brána Bolesti - Uživatel vyvine obrovskou sílu a rychlost, při použití se začínají přetrhávat svaly.
5. brána: Brána Uzavření - Uživatel je ještě silnější a rychlejší než při otevření brány Bolesti.
6. brána: Brána Radosti - Uživatel dokáže používat Asakujaku (jutsu, v překladu ranní páv), stane se rychlejším a silnějším než při otevření brány Uzavření.
7. brána: Brána Úžasu - Uživatel je ještě silnější a rychlejší než při otevření brány Radosti.
8. brána: Brána Smrti - Uživatel vyvine extra rychlost a sílu, tělo je na úrovní Kágeho.Chakra je základní věc, bez které není možné používat i ty nejjednodušší techniky. Je to směs energie přítomné v každé buňce těla a duchovní energie získané pomocí cvičení a díky zkušenostem. Jakmile se tyto energie smísí, začnou proudit chakrovou oběhovou soustavou, která je podobná krevní oběhové soustavě. Touto soustavou se chakra rozvádí do všech 361 chakrových bodů v těle. S chakrou se dá manipulovat pomocí různých metod a dosáhnout tak potřebného účinku, kterého by se jiným způsobem nedosáhlo.

Toto není z mé hlavy je to z blogu:http://sakurcin.blog.cz/

Chakra

21. srpna 2008 v 10:35 ♥♥Naruto serial♥♥
Chakra je směs duchovní a fyzické energie, bez které by se neobešel žádný ninja. Chakra proudí v chakrové soustavě podobně jako krev v oběhové soustavě. Touto soustavou se chakra rozvádí do všech 361 chakrových bodů v těle. S chakrou se dá manipulovat pomocí různých metod a dosáhnout tak potřebného účinku, kterého by se jiným způsobem nedosáhlo, např. chůze po vodě. Nejvíce používanou z těchto metod jsou ruční pečetě*.

V závislosti na poměru, ve kterém je fyzická a duchovní energie smíchaná, lze vytvořit různé druhy chakry. Živelná chakra je nejběžnější a používá se na vykonávaní základních jutsu. Základními přírodními živly jsou země, oheň, blesk, voda, a vítr. Ninja má vždy blízký vztah k jednomu typu chakry, ale může vytvořit živelnou chakru nehledě na jeho vztahu k ní.


Lebky

20. srpna 2008 v 11:34 Lebky obrázky